• WEB SİTESİ
 • WEB PROGRAMLAMA
 • SEO & SEA ÇALIŞMASI
 • SOSYAL MEDYA HİZMETİ
 • KURUMSAL KİMLİK

Neden web sitesi?
İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir bütünü, insanlar ihtiyaç duydukları herşeyi Google üzerinden araştırarak bulabilmekte. Artık her işletmenin, sanatçının, siyasetçinin, mimarın ve birçok farklı meslek gurubunun olduğu gibi internet siteleri çağımızın olmazsa olmazı.

Peki ya siz? 
Yapmış olduğunuz işi tanıtan bir web siteniz varmı? Ya da siteniz doğru hedef kitleye ulaşıyor mu? Gelin tüm bu soruları birlikte analiz edelim.

Mobil ve bilgisayar çözünürlükleriyle uyumlu (responsive), Google’ın belirlediği kriterlere uygun %100 entegre ve yenilikçi tasarımlarımız ile sürekli büyüyen ve gelişen internet dünyasında sizde geç olmadan yerinizi hemen alın.

Uygulama Sürecimiz;

 • Sektör Analizi,
 • Tasarım ve Onay Süreci
 • Uygulama.
 • Test yayını.
 • Gerçek yayın.

 

 

İhtiyacınız kadarını satın alın!

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek gerektiği kadarını almanızı sağlıyoruz. Böylelikle sizlere sadece istediğiniz özellikleri, en uygun fiyata ve kullanımı kolay uygulamalar geliştiriyoruz. Şirketinizdeki ürün/hizmet, lojistik, üretim, muhasebe, stok takibi ve sizin isteyebileceğiniz tüm iş akışlarını düzenli ve kayıt altında tutmanızı sağlıyoruz. İstenilen verilerin kısa sürede ve birden fazla kişi tarafından kullanılmasına olanak sağlıyoruz.

Randevu Sistemi
Randevu kayıt sistemi ile sizin belirlediğiniz tarihlerdeki belirtiğiniz kadar randevuyu sisteme işleyerek çok daha kolay takip edebilir. Geçmiş randevulerınızı kolayça takip etmenize olanak sağlayarak iş akışı ve süreçlerinizi hızlandıra bilirsiniz

Satış Teklif Sistemi
Hazırlanması uzun süren teklifleri sadece bir kaç dakikada hazırlayarak tek tıkla PDF dökümanı olarak göndermenizi sağlar. Ayrıca kime ne teklif gönderdiğinizi aramak ile vakit kaybetmemiş olursunuz.

      Neden Teklif Sistemi?
      * Teklif hazırlarken boşa giden zamanı engellemek için,
      * Müşterilerinize karşı kurumsal bir imaj vermek için,
      * Teklif sonuçlarını analiz ederek satış elemanlarınızın performansını kontrol etmek için,
      * Satış oranlarını geliştirmek için,

Müşteri Takip Sistemi

Müşteri Mennuniyet Anket Sistemi

İnternet siteniz Google aramalarında çıkmıyor mu ?

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Google’nin sayfanızı diğer tüm sitelerden ayırt etmesini sağlayan, sitenizin Google’da aranan kelimeyle alakasını ve görüntülenebilirliliğini belirten işlemlerin bütünüdür.

Web sitelerimizin tamamı %100 SEO kriterlerine uygun olup, firmanızı, sektörünüzü, ürün ve hizmetlerinizi web sayfasınıza eklerken aynı zamanda ilgili SEO işlemlerinin tamamını size vereceğimiz eğitim sonrasında kolaylıkla ve doğru bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlıyoruz.

Kurum / Markaların sosyal medyalar üzerindeki hesapları oluşturularak, dinamik ve profesyonel olarak yönetimini sağlıyoruz. Sosyal medya platformlarından hedef kitlelere ulaşarak, kurum / markanızı ifade edebilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir, ürün ve ya hizmetlerinizi tanıtabilir ve kurumsal bir kimlik oluşturmanıza olanak sağlayabilirsiniz.

Uygulama Sürecimiz;

 • Sosyal medya hesaplarının kurulması ya da revize edilmesi
 • Belirlenen hedef kitle doğrultusunda hesapların takibinin yapılması
 • Kurum / Markaların kampanyalarını destekleyecek tanıtım ve duyuruların hazırlanması
 • İçeriklerin hazırlanması ve içerik görsellerinin belirlenmesi
 • Raporlama
 • Sosyal medya veri analizi

Bir firmanın/markanın kurumsallık adına gerek duyacağı tüm içeriklerin hazırlanmasını sağlıyoruz. Logonuz yaptığınız işin aynasıdır. Bu sebeple yapacağınız ve ya sunacağınız her içerikte markanızı tanıtacak kaliteli ve özgün bir logoya mutlaka ihtiyaç olacaktır.

Kullanacağınız antetli kağıt, katalog, broşür, kartvizit gibi firmanızı/markanızı aklınıza gelebilecek her türlü materyal için en doğru şekilde görünmesini istemez misiniz ? 

Tüm bu detayları bırakın biz düşünelim, kurumsallığa giden yolda adımları birlikte atalım..

HABER BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

TEKLİF İSTE

@Pandoline Copyright copyright all rights reserveds.